✓ Onafhankelijke Nederlandse gids — geen gokken, geen reclame

Süper Lig · Speelronde 2

Trabzonspor – Başakşehir

zondag 23 augustus 2026 om 18:00 · Medical Park Arena
Clubembleem van Trabzonspor

Trabzonspor

Thuis

2 – 1

Eindstand

Clubembleem van Başakşehir

Başakşehir

Uit

Kanaal

Zender n.n.b.

Abonnement vereist — Zender n.n.b. (controleer de tv-gids)

Aanvang

18:00

Nederlandse tijd (Europe/Amsterdam)

Locatie

Medical Park Arena

Hoe kijk je Trabzonspor – Başakşehir live?

Onze gids vermeldt Trabzonspor tegen Başakşehir in de Süper Lig op zondag 23 augustus 2026 om 18:00, met Zender n.n.b. als kijkoptie. Controleer bij de aanbieder of het duel daadwerkelijk op dat kanaal beschikbaar is. Je kijkt via Zender n.n.b. (controleer de tv-gids).

Vragen over Trabzonspor – Başakşehir

+Hoe laat begint Trabzonspor – Başakşehir?

Onze gids vermeldt de aftrap op zondag 23 augustus 2026 om 18:00 Nederlandse tijd. Controleer bij een verplaatsing het officiële programma. De voorbeschouwing kan eerder beginnen.

+Op welke zender is Trabzonspor – Başakşehir?

Onze gids vermeldt Zender n.n.b. als kijkoptie. Controleer het specifieke duel in de programmagids: een algemene competitie-uitzender is nog geen bevestiging van het exacte wedstrijdkanaal.

+Kan ik Trabzonspor – Başakşehir gratis kijken?

Voor de vermelde live-kijkoptie is doorgaans een abonnement nodig. Controleer de toegangsvoorwaarden bij de aanbieder; beschikbaarheid van samenvattingen verschilt per wedstrijd.

+In welke competitie wordt Trabzonspor – Başakşehir gespeeld?

Deze wedstrijd hoort bij de Süper Lig, Speelronde 2.

Controleer deze uitzending vóór de aftrap

De aanvang is weergegeven in Nederlandse tijd. Een verplaatsing, uitstel of een nog niet ingevuld stadion kan later worden verwerkt. De wedstrijdorganisator en beide clubs zijn leidend voor de definitieve planning.

Een algemene zendernaam bij dit duel kan gebaseerd zijn op de competitie, zonder dat het precieze tv-kanaal al bevestigd is. Zoek de thuis- en uitploeg in de officiële programmagids. Controleer bij een stream ook of je abonnement toegang tot het volledige duel biedt.